- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSporten.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVVoetbal.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOnrecht.TVWeer.TV
- Cultuur.TVKook.TVOranje.TVWoon.TV
- Formule1.TVLachen.TVPolitiek.TV
- Gamen.TVMensen.TVReis.TV
- Geloof.TVMode.TVSerie.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSpeelfilm.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpelletjes.TV
25-01-2026
De samenvatting van het duel tussen de ADO Den Haag Vrouwen en Ajax Vrouwen. #AjaxVrouwen ►SUBSCRIBE NOW <a target="_blank" href="http://ajax.ms/subscribe ►FOLLOW">Klik hier</a> US Website: <a target="_blank" href="https://www.ajax.nl X:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://x.com/AFCAjax Facebook:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="http://facebook.com/afcajax Instagram:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="http://instagram.com/afcajax TikTok:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="http://tiktok.com/@afcajax WhatsApp:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://whatsapp.com/channel/0029Va8aYxJ7dmeZ0IW2Xz2E Threads:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://www.threads.net/@afcajax">Klik hier</a>
Poetin hecht grote waarde aan zijn geheime diensten, een wereld waaruit hij zelf afkomstig is. Als journalist Christo Grozev opnieuw een inlichtingenoperatie blootlegt, krijgt Poetin hem in het vizier en wordt hij het doelwit van Poetin.
Voetbalprogramma waarin Sjoerd van Ramshorst met tafelgasten de laatste gebeurtenissen in het voetbal doorneemt.
Voor Utrechtse topchef Leon Mazairac trekken Tobias en Stijn door de Italiaanse bossen, op zoek naar het felbegeerde witte goud, de truffel. Ze belanden tussen truffelhandelaren, speurhonden en strikte tradities in een poging om een truffelrisotto te maken die aansluit op Leons liefde voor eenvoud en precisie.
Voor Utrechtse topchef Leon Mazairac trekken Tobias en Stijn door de Italiaanse bossen, op zoek naar het felbegeerde witte goud, de truffel. Ze belanden tussen truffelhandelaren, speurhonden en strikte tradities in een poging om een truffelrisotto te maken die aansluit op Leons liefde voor eenvoud en precisie.
Willem de Winter heeft een schilderij van de Weense kunstenaar Max Oppenheimer in handen, een kunstwerk dat Museum Leopold in Wenen overwoog in bruikleen te nemen. Verder in het Gallo-Romeins Museum: twee gouaches, waterverfschilderijen, gemaakt door de eerste directeur van het Rijksmuseum, een bronzen lamp uit Frankrijk en diverse mythologische prenten. Het is een beroemde reeks van 85 etsen naar Salvator Rosa's werk, uitgegeven in Rome in 1780. En een bronzen beeld dat een karbouw, waterbuffel, voorstelt. Het is gemaakt rond 1885. Dit soort beelden werd gekocht door grote kunstverzamelaars in Europa, met name in Parijs.
Sophie Derkzen en Bram Vermeulen bespreken afwisselend het wereldnieuws met terugkerende gasten die ons op een begrijpelijke manier meer grip geven op de snel veranderende wereld. Met aandacht voor grote ontwikkelingen, maar ook voor kleinere, opmerkelijke verhalen.
In de halve finale strijden de drie overgebleven deelnemers om een finaleplek. Daarvoor moeten ze alles uit de kast halen en laten zien wat ze de afgelopen weken hebben geleerd op het gebied van techniek, emotie en leiderschap. Ze werken samen met solisten uit het orkest en dirigeren een groots symfonisch werk. Welke twee deelnemers stijgen boven zichzelf uit? Wie verdienen een plek in de grote finale?
In het zuiden van de Filipijnen ontmoet Ruben de sultan van Sulu, erfgenaam van een ooit machtig koninkrijk dat reikte tot Maleisië en de Spratly-eilanden. Zijn macht is verdwenen, maar zijn historische claims op zeegebieden vol olie en gas houden de spanning in de regio levend. In de Sulu-archipel, waar vooral moslims wonen, werd door het Moro National Liberation Front (MNLF) decennialang gevochten voor een onafhankelijke staat. Door de komst van IS-strijders is het verzet jaren geleden stilgevallen, maar de roep om autonomie lijkt nooit te zijn verdwenen. Op Tawi-Tawi ontdekt Ruben hoe de Sulu-geschiedenis het dagelijks leven beïnvloedt.
Een zwaarbewapende indringer gijzelt twaalf jonge militaire sollicitanten in een afgelegen fort en dwingt ALPHA 00 tot een zenuwslopende onderhandelingsoperatie, waarbij de gijzelnemer grof geweld niet schuwt.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting. En op NPO 1 extra met gebarentaal.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Raïsha maakt een treinreis van Wenen naar Amsterdam en bezoekt onderweg niet de voor de hand liggende steden zoals Praag en Berlijn, maar kiest juist voor de underdogs. De steden die snel worden overgeslagen, maar daardoor juist een stuk verrassender zijn. In de Tsjechische studentenstad Brno maakt ze kennis met de creatieve skate- en muziekscene en in het Duitse Dresden gaat ze op pad met de jonge inwoners van de stad. Het hoogtepunt van haar reis is de tussenstop in het nationale park Saksisch Zwitserland, waar Raïsha een 25 meter hoge rots beklimt.
Abonneer op ons YouTube-kanaal via <a target="_blank" href="http://bit.ly/2AMvIuk">Klik hier</a> Volg Heracles Almelo ook op: <a target="_blank" href="https://www.heracles.nl">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://www.instagram.com/heraclesalmelo https://www.twitter.com/heraclesalmelo https://www.facebook.com/HeraclesAlmelo">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://www.TikTok.com/@heraclesalmelo">Klik hier</a> 📲 En de Heracles Almelo App
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
This video is made in paid collaboration with GoldRepublic.com. Investing involves risk, including the possible loss of principal. Always do your own research and consult a professional before investing. This content is for educational and/or entertainment purposes only and is not financial advice. Jordi van den Bussche owns gold himself.
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker. En op NPO 1 extra met gebarentaal.
Met uitgebreide samenvattingen van alle eredivisiewedstrijden. Inclusief doelpunten, hoogtepunten en analyses.
Kleurrijke, absurdistische sketchshow vol situaties die herkenbaar zijn voor zowel kinderen als volwassenen. Van kabouter-hooligans tot een kauwgomballenboer of een ouder-showroom voor kinderen.
Kleurrijke, absurdistische sketchshow vol situaties die herkenbaar zijn voor zowel kinderen als volwassenen. Van kabouter-hooligans tot een kauwgomballenboer of een ouder-showroom voor kinderen.
Floris Kortie verwelkomt violist Isabelle van Keulen. Met haar ensemble speelt ze tangomuziek van Piazzolla. Het Paraguyaanse jeugdorkest Orquesta Reciclados Cateura speelt op instrumenten vervaardigd uit gerecycled materiaal van de vuilnisbelt waarnaast de leden opgroeiden. Ze treden op met leeftijdsgenoten van de Sweelinck Academie. Ook is de kersverse winnaar van Liszt Utrecht 2026 te gast. Cor Bakker vertelt over Keith Jarrett, een pianist van wie hij het toucher bewondert. Emma van der Schalie belicht het strijkkwartet, waarna het Chaos String Quartet een kwartet van Haydn speelt en actrice Ariane Schluter hierbij een verhaal vertelt.
Livebeelden en/of samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden en -evenementen van de dag, met interviews en reportages.
Emir maakt een bijna niet te tillen taart voor Valesca. Hij moest met zijn familie uit Turkije vluchten en kwam na een lange spannende tocht uiteindelijk in Nederland terecht. Het was best lastig en eenzaam om helemaal opnieuw te beginnen in een land waar je de taal en de weg niet kent en Valesca zorgde voor een zachtere landing. Later wil hij wetenschapper of astronaut worden. Vooral kernfysica vindt hij super interessant.
♦ Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE DINGEN: <a target="_blank" href="http://www.gioxl.nl -">Klik hier</a> Abonneer voor meer plezier: <a target="_blank" href="http://bit.ly/AbonneerGXL ♦">Klik hier</a> Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Instagram: <a target="_blank" href="https://www.instagram.com/gio/ Ik">Klik hier</a> ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat wordt altijd goed ontvangen. Om de dag om 17:30 kan jij een video verwachten.
De roman Niet zonder mijn broer van Han van Wieringen beschrijft de reis van twee broers, samen met een bij elkaar gescharreld gezelschap, naar een bijzondere opgraving in Canada. Daar raken ze elkaar op tragikomische wijze kwijt, al zou je ook kunnen zeggen dat ze elkaar op ernstige wijze terugvinden. En Wilfried de Jong vertelt over zijn roman Mist, waarin een man op de achtenveertigste verdieping van een Rotterdamse wolkenkrabber is gaan wonen. Is dat wel een goed idee? De onverwachte ontmoetingen met buren en voorbijgangers in liften, bergingen en trappenhuizen bieden alsnog hoop.
Het lijken wel vliegende kunstwerkjes gemaakt door de natuur: vlinders. Sommige hebben felle kleuren en patronen en anderen zijn juist gecamoufleerd. Voordat ze rondfladderen, zijn het eerst rupsen. Freek legt uit hoe rupsen zich beschermen tegen vijanden en uiteindelijk in een vlinder weten te veranderen.
Stijn Fens bespreekt het laatste nieuws uit de wondere wereld van paus Leo XIV en het Vaticaan. Hij ontvangt inspirerende gasten uit de katholieke wereld en omstreken. Hoe kijken zij naar de wereld om ons heen in het licht van geloof, hoop en liefde? En hebben ze een tip voor paus Leo om zijn zware ambt te vervullen?
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Bekijk aflevering 9 van Vakantie vier je zo! uit seizoen 4 hier op KIJK. Deze aflevering is uitgezonden op 25 januari, 15:36 uur bij SBS6. Vakantie vier je zo! is een Lifestyle programma en is geschikt voor alle leeftijden
Een tweeluik over pelgrimages in Japan. De eerste documentaire (2014) toont de reis van schrijver Cees Nooteboom. Hij ging op pelgrimage in Japan en schreef daarover het boek Saigoku. In deze film verhaalt hij, terug van de reis, over zijn tempeltocht rond Kyoto. Lopen met Kukai, de tweede documentaire (2009), voert je langs 88 tempels, over bergen en door dalen van het Japanse eiland Shikoku. Dit is het eeuwenoude pad van de boeddhistische monnik Kukai. Zijn voetsporen blijken niet verdwenen. Jaarlijks volgen meer dan honderdduizend mensen de 1100 kilometer lange, zware route. Wat drijft hen om de hitte, regen en uitlaatgassen te trotseren?
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Formula 1 regs are a hot topic in 2026 with the introduction of new rules within them! Sam Collins explains why we have them in this sport... For more F1® videos, visit: <a target="_blank" href="https://www.Formula1.com Visit">Klik hier</a> our store: <a target="_blank" href="https://f1store.formula1.com/ Follow">Klik hier</a> F1®: <a target="_blank" href="https://www.instagram.com/F1 https://www.facebook.com/Formula1/ https://www.twitter.com/F1 https://www.twitch.tv/formula1 https://www.tiktok.com/@f1 #F1">Klik hier</a>
Chasity zoekt een schitterende jurk voor haar bruiloft in Vegas-stijl, maar haar modieuze broer denkt daar anders over. De moeder van bruid Sarah vindt de droomjurk van haar dochter te chic voor een bruiloft in een hooischuur. Bruid Gail hoopt dat haar dieet geen invloed heeft op haar laatste pasbeurt.
In een doorsnee provinciestadje op een klein politiebureau werkt Mieke. Haar baas en haar knappe collega Toby slagen er maar niet in ook maar één misdaad op te lossen. Op het cruciale moment verschijnt telkens superheldin Mega Mindy. Eigenlijk is dat Mieke, maar dat weet niemand... of bijna niemand.
In een doorsnee provinciestadje op een klein politiebureau werkt Mieke. Haar baas en haar knappe collega Toby slagen er maar niet in ook maar één misdaad op te lossen. Op het cruciale moment verschijnt telkens superheldin Mega Mindy. Eigenlijk is dat Mieke, maar dat weet niemand... of bijna niemand.
Interviewprogramma met maatschappelijke en politieke debatten, gesprekken en opinies.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Waardeer je onze video's? Steun dan Café Weltschmerz, het podium voor het vrije woord: <a target="_blank" href="https://www.cafeweltschmerz.nl/doneren/ In">Klik hier</a> de 90e aflevering van De Andere Tafel ontvangt vaste presentator Pieter Stuurman auteur Sylvia Slegers en uitgever van De Andere Krant Sander Compagner. Slegers schreef tientallen artikelen voor De Andere Krant over de keerzijde van de straling. Recent verscheen haar nieuwste boek 'Hoe slim wil je zijn' waarin ze ingaat de gevaren van onze continue online aanwezigheid. Zowel sociaal als wat betreft de schadelijkheid van de alom aanwezige straling. Slegers legt uit waarom we de gevaren van onze mobiele telefoons niet mogen onderschatten maar geeft ook praktische tips hoe we onze blootstelling kunnen verminderen. Het boek Hoe slim wil je zijn is te koop via <a target="_blank" href="https://deanderekrant.nl/bestellen/hoe-slim-wil-je-zijn/ Deze">Klik hier</a> video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Wil je meer video's bekijken en op de hoogte blijven via onze nieuwsbrief? Ga dan naar: <a target="_blank" href="https://www.cafeweltschmerz.nl/videos/ Wil">Klik hier</a> je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik dan op deze link: <a target="_blank" href="https://bit.ly/3XweTO0">Klik hier</a>
Dove kinderen in Rwanda leven vaak in isolement omdat niemand hun taal spreekt. In het derde jaar van dit succesvolle project krijgen dove kinderen, hun gezinnen en leerkrachten gebarentaallessen.
Willemieke Fritzsch spreekt over onzekerheid. We zingen samen met de BEAM Worshipband en gaan in gesprek met jongeren.
In het Bijbelboek Mattheüs 4 gaat het over de verhuizing van Jezus. Hij gaat van Nazareth naar het gebied van Galilea, een plek met een duister verleden. Waarom is Jezus uitgerekend daar gaan wonen? Predikant Albert Jan Treur legt het uit in zijn overdenking. Er is samenzang vanuit verschillende kerken in Nederland.
Krijg 2% Korting met de code VTHORBEN op al jouw aankopen bij REDUX voor Computers + Accesoires! <a target="_blank" href="https://reduxgaming.nl/?ref=vthorbenyt #Partner Business: vThorbenyt@gmail.com Bedankt">Klik hier</a> voor het kijken naar 'TITEL'! In deze video speel ik samen met @JessyKnijn en @Santino_YT! Ik ben Thorben, beter bekend als "vThorben" en ik upload dagelijks een gaming video om 16:30 uur. Abonneer en zet het belletje aan om niets te missen! Gebruik mijn Support a Creator Code! Fortnite: vThorben (ad) Social Media: Instagram: <a target="_blank" href="https://instagram.com/vthorben Twitter:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="https://twitter.com/vThorben">Klik hier</a>
In Nederland wordt elke laatste zondag van januari de Holocaust herdacht, de systematische vervolging en uitroeiing van vooral Joodse burgers door de nazi's voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Minister Sophie Hermans over de Noordzee-conferentie. * Voormalig commandant der Strijdkrachten Dick Berlijn over machtsverhoudingen in de wereld. * Amerikadeskundige Diederik Brink over Donald Trump. * Econoom Jona van Loenen over de vraag: hoeveel is Nederland waard?
Rechtstreekse eucharistieviering vanuit de Heilige Lodewijkkerk in Leiden. Celebrant: pastoor Jeroen Smith.
De televisieviering komt voor de eerste keer uit de Lodewijkkerk in Leiden. De celebrant van deze parochie, priester Jeroen Smith, vertelt dat reflectie voor hem essentieel is: geloof kan niet oppervlakkig worden beleefd. Voor hem draait het geloof om de betekenis van Christus in ieders leven: zichtbaar in caritas, heiligen, kunst, sacramenten en liturgie. Het hele radarwerk dat in elkaar past.
Landelijke kerkdienst waarmee de Week van gebed voor eenheid van 18 tot en met 25 januari 2026 in de Sint Rafaëlkerk in Utrecht begon. Christenen uit verschillende tradities komen samen rond het thema Eén van Geest. Centraal staat de eeuwenoude christelijke traditie uit Armenië.
Bij het graf van haar opa en oma deelt Cheressa herinneringen met haar dochters. Bij het graf voelt ze dankbaarheid voor haar eigen gezin en de band tussen haar dochters en hun oma. * Als Wim en Jolanda Althuis elkaar ontmoeten, is het meteen raak, de vonk springt over. Wim is een eigenzinnige, intelligente man bij wie het glas altijd overvol is. Als Wil een hersentumor blijkt te hebben, wil hij er niet over praten. Hij blijft bij het idee dat hij het wel zal overleven en dat er niets aan de hand is. Voor Jolanda en de rest van het gezin is dit een worsteling.
Onias Landveld vertelt hoe zijn afkomst en het leren aanpassen zijn leven hebben gevormd. Als klein jongetje kwam hij vanuit Suriname in Venlo terecht, als enig zwart kind. Hij kreeg de vraag of hij wel gewend was om op schoenen te lopen. Als twintiger zat hij jarenlang in een gesloten apostolisch-profetische kerk. Kritische vragen stellen kon niet; als hij dat deed, werd dat niet goed ontvangen door de groep. Op een avond bad hij eerlijk: 'God, als dit het plan is dat hij voor mij heeft, kan ik het niet dragen.' Hij verliet de kerk en vond zijn bestemming in Spoken word. Nu hij vader is, richt hij zich op wat hij positief kan doorgeven.
Saïd heeft allemaal leuke dingen bedacht om in de vakantie met Anna te doen, maar Anna moet met haar moeder, Rosa, mee op zakenreis. Als Saïd wil dat Anna bij hem blijft, moet hij een plan bedenken om haar moeder te overtuigen.
Ik ben Jill Ruby (32) en woon samen met mijn hondje Bodhi in Nijmegen. Geen plan, wel een camera. ✖ Email - contact@jill-ruby.nl ✖ Instagram - <a target="_blank" href="http://www.instagram.com/jillruby ✖">Klik hier</a> TikTok - <a target="_blank" href="https://www.tiktok.com/@jilllruby Deze">Klik hier</a> video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. De muziek komt van Epidemic Sound.
Bekijk aflevering 25 van Shownieuws Specials uit seizoen 2026 hier op KIJK. Deze aflevering wordt uitgezonden op 25 januari, 06:15 uur bij SBS6. Shownieuws Specials is een Nieuws programma
Bekijk aflevering 25 van Hart van Nederland specials uit seizoen 2026 hier op KIJK. Deze aflevering is uitgezonden op 25 januari, 06:00 uur bij SBS6. Hart van Nederland specials is een Nieuws programma
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar



























































































